Papillon - Video Soru-Cevap

Video Soru-Cevap Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 43.8 MB
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma GREYWOLF
IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz Papillon mobil uygulaması merak ettiğiniz her şeyi yanıtlamak için mobil cihazlarınızda yerini almak için bekliyor.

Papillon mobil uygulaması merak ettiğiniz konular hakkında başvuracağınız tek adresiniz olmak için sizleri bekliyor. Uygulamamızı IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek sahip olabilirsiniz. Merak ettiğiniz her konuyu uzmanlarına sorabilir ve daha tatmin edici cevaplar ile bilgilenebilirsiniz. Soru cevap sistemi üzerine kurulmuş olan Papillion mobil uygulamasında dilediğiniz her konu hakkında soru sorabilir ve cevaplarını alabilirsiniz. Bu size kalmış bir durumdur. 

Sorduğunuz sorulara yazılı cevap almaktansa vido eşliğinde cevap alabilirsiniz. Böylelikle yeni sohbet arkadaşı edinmiş olursunuz. Tamamen farklı içerikler ile kullanıcılarına farklı bir sosyal medya alanı gösteren Papillon mobil uygulamasında siz soru sorabildiğiniz gibi sizlere de soru sorulabilir. Sizde vidolu cevaplar ile karşınızdaki kişilere cevap verebilirsiniz. 

Peki uygulamaya nasıl kişi ekleyebilirim diyorsanız? Uygulamayı indirdikten sonra kişilerime eriş kısmına giderseniz uygulama otomatik olarak tanıdığınız kişiler sizlere sunacaktır. Uygulama üzerinden sizin verdiğiniz cevapları ya da size verilen cevapları diğer arkadaşlarınız profilinizden görebilirler. Uygulamanın en alt kısmında bulunan artı şekline tıklayarak kime soru sormak istediğinizi seçin ve sorunuzu karşı tarafa gönderin. Sonra ondan cevap bekleyebilirsiniz. 

 

Daha Fazla Göster
Papillon - Video Soru-Cevap indir